Prisijungti prie savo Google Analytics paskyros ir kai sukursite savo parduotuvės profilį nukopijuokite google analytics sekimo kodą į šį laukelį." id="input-google-analytics" class="form-control">

Moteriškas patrauklumas

Parašė Patraukli 2016/10/23 0 Komentarai Protingos mintys,

Ar galima apibūdinti moterišką patrauklumą, atsižvelgiant tik į išvaizdą? Patraukli.lt komanda bando tai išsiaiškinti.

Juk kiekvieno skonis ir pageidavimai skiriasi. Ir kodėl tuomet vyrai gali net nežvilgtelti į save prisižiūrinčią gražuolę ir savo dėmesį skirti visiškai paprastai, tačiau žavingai merginai?

Šiandien mes Jums papasakosim apie tai, kaip gi vis dėlto moters patrauklumą suvokia vyrai.

Žinoma, pirmas įspūdis, kuris susidaro vos per 4 minutes, dažniausiai remiasi išvaizda: ar mergina save prisižiūrinti, turi stiliaus jausmą ir sveiką kūną. Tačiau yra ne ką mažiau svarbūs veiksniai, turintys įtakos tiek pirmam įspūdžiui, tiek ir tolimesniam moters pažinimui. Apie šiuos veiksnius mes ir kalbėsime.

 

Moters patrauklumo paslaptys:

Pasitikėjimas

Kai kas mano, kad gražia galima tapti tik pradėjus stilingai ir madingai rengtis. Kai kas labai daug investuoja į makiažą ir kosmetiką. O kai kurios moterys renkasi madingą plaukų spalvą. Be tam tikrų dalykų, visos šios išvardintos gudrybės bus bereikšmės, ir net įspūdingas makiažas ir stilinga apranga nepadės užmaskuoti nepavykusio patrauklumo. Visų pirma – kiekviena moteris turi pasitikėti savimi. Jei pasitikėsite savimi ir tuo, ką darote, būsite nepriekaištinga ir su paprasta suknute, ir netgi išbėgusi iki parduotuvės be makiažo. O prie pasitikėjimo tiks bet kuri stilinga apranga – atrodysite pritrenkenčiai ir idealiai.


Savijauta

Moterų patrauklumas psichologijos atžvilgiu - tai, visų pirma, vidinė būsena.

Lengvas liūdesys ir drovus žvilgsnis – būdas sugundyti daugelį vyrų, bet gyventi su moterimi, nuolat rodančia nepasitenkinimą - kančia. Vyrai vertina paprastumą ir šilumą, pozityvų požiūrį ir gerą charakterį. Juk kas norėtų grįžti į namus, kuriuose vyrauja negatyvi atmosfera?

 

Nenuspėjamumas

Moteris sugebanti nustebinti, visada palieka nepamištamą pėdsaką vyro pasąmonėje. Dažnai mes prisimename ne patį žmogų, o emocijas, kurias jis sukelia, o nuspėjama moteris - tai nuobodu.

 

Kaip padidinti patrauklumą?

Moters patrauklumo tobulinimas - tai, visų pirma, didelis darbas. Nė vienas stilistas nepridės Jums nuolatinio pasitikėjimo savimi, kirpėjas nesuteiks vidinės harmonijos. Norint įgyti pasitikėjimą savimi, privaloma išmokti gerbti, mylėti save ir savo kūną. Kuo daugiau Jūs akcentuojate savo trūkumus, tuo labiau pastebimus juos darote kitiems. Išmokite vertinti ir pabrėžti savo privalumus.

 

 

Dabar, kai sužinojote, kas yra patrauklumas, kai išmokote atskirti moterį, kuri pasitiki savimi, o kuriai pasitikėjimo stinga, pamąstykite ir nuspręskite, ko Jums trūksta, kad taptumėte patrauklia sau ir kitiems.


Patraukli.lt komanda.


Parašykite komentarą

i