Prisijungti prie savo Google Analytics paskyros ir kai sukursite savo parduotuvės profilį nukopijuokite google analytics sekimo kodą į šį laukelį." id="input-google-analytics" class="form-control">

Kodėl žmogui svarbi draugystė?

2016/06/20 0 Komentarai Protingos mintys,

Šiais laikais viena aktualiausių temų yra draugystė, nes kuo toliau, tuo labiau įsigali susvetimėjimas. Draugystė yra laikoma vertybe, bet daugelis ją tapatina su paprastu bendravimu, kuris gerokai skiriasi nuo draugystės. Bendravimas – vieno asmens komunikavimas su kitu, o draugystė – žmonių tarpusavio artimesni santykiai. Justinas Marcinkevičius eilėraštyje „Štai aš –tu!” teigia „Rankos mes, rankos ištiestos susitikimui.Šviesa mes, kurią turime garsiai ištarti“. Tai puikiai parodo, kad draugystė žmogui tarsi šviesa. Taigi, pamąstykime, kodėl gi žmogui tokia svarbi draugystė?

 

Norint jaustis visaverčiu žmogumi, reikia jaustis kažkam reikalingam. Dažniausiai tai būna draugai, tačiau draugystė gali būti ne tik tarp žmonių. Puikus to pavyzdys yra Lasse Hallström filmas „Hachiko: Šuns istorija“.  Šuo kiekvieną dieną išlydėdavo ir pasitikdavo savo šeimininką. Šeimininkas netikėtai mirė, tačiau šuo 9-ius metus kiekvieną vakarą ateidavo jo pasitikti ir laukdavo iki paskutinio traukinio. Šeimininkui tokia šuns ištikimybė reiškė labai daug, jis visada žinojo, kad kažkas jo laukia, kad jis reikalingas ir mylimas. Vėliau japonai, pastatė jam paminklą toje vietoje, kur jis laukdavo savo šeimininko. Šiandieną, paminklo vieta yra įsimylėjusiųjų susitikimo vieta, o šuns įvaizdis Japonijoje tapo meilės ir ištikimybės simboliu. Taigi, nesvarbu kas draugai tau bebūtų, svarbiausia, kad su jais jautiesi svarbus ir reikalingas.

 

 

 

Labai svarbu turėti kažką, su kuo galėtum pasikalbėti, patikėti savo paslaptis, džiaugsmus, rūpesčius ir tai, kas „ant širdies guli“. Visuomet kai nutinka kažkas blogo norisi su kažkuo pasikalbėti, išsilieti, bet juk ne bet kam galima patikėti tai. Svarbu, kad žmogus suprastų problemas, kurios slegia ir sugebėtų patarti, nuraminti. Po pokalbio su draugu visada pasijausi geriau, tarsi problemų net nebūtų buvę ir gyvenimas pasidarys šviesesnis. Todėl pokalbiai su draugais yra viena gražiausių ir svarbiausių draugystės dalių.

 

Draugai kartu visada, ne tik gražiomis akimirkomis, bet ir tais momentais, kai atrodo gyvenimas slysta iš po kojų. Jais gali pasitikėti, pasakoti galbūt kvailas, bet tau svarbias problemas ir jie tikrai nesijuoks, o ras patį geriausią sprendimą jas išspręsti kartu. Jie visada privers tave jaustis ypatingu ir pačiu svarbiausiu žmogumi pasaulyje. Taigi, draugai – Dievo dovana, o draugystė – svarbiausia vertybė žmogaus gyvenime. O kokią dalį gyvenime užimą jūsų draugai? Taip pat apsilankykite mūsų parduotuvėje www.patraukli.lt, ypatingos kainos visus metus!

 


Parašykite komentarą

i