Prisijungti prie savo Google Analytics paskyros ir kai sukursite savo parduotuvės profilį nukopijuokite google analytics sekimo kodą į šį laukelį." id="input-google-analytics" class="form-control">

Kas yra meilė?

2016/06/18 1 Komentarai Protingos mintys,

Prisipažinkite, kuris iš mūsų vaikystėje nusiskindavęs ramunę neburdavo "myli ar nemyli?". Liūdna pabaiga tai ramunei, ant kurios žiedlapio būdavo nebyliai užrašyta nemyli! Kartais svajonės prasilenkia su realybę, būdami vaikai kokių tik dalykų ne prisimąstėme, tačiau ar tas vaikiškas nuoširdumas išliko iki šių dienų? Ar dabartinis meilės suvokimas yra moters nusitempimas į lovą? Manau visiems reikėtų to vaikiško nuoširdumo, to lengvabūdiško meilės suvokimo, jog meilė - tai jausmas kuris glosto širdį, tai nėra koks nors tai norų patenkinimas, tai nuoširdumas, atvirumas, drąsa.

 

 
 

 

Keista, kaip iš paprastų praeivių tampame draugais, vėliau geriausiais draugais, įsimylėjėliais. Patikime savo paslaptis, pasakojame gyvenimo istorijas, mylime. Bet keisčiausia tai, kad po visko, kažkada, vėl grįžtame prie praeivių, tik su bendrais prisiminimais.

 

Parašykite kaip jūs suvokiate meilę, kaip stengiatės ją ugdyti ir galiausiai ją rasti? Taip pat apsilankykite mūsų parduotuvėje www.patraukli.lt, ypatingos kainos visus metus!

 

 

 


1 Komentarai

Liana:
2016/06/20, 12:15:25
Cituoti

man 17 metų, kad ir kiek santykių esu turėjus ir dar tik turesiu, tikiu kad ateis ta meilė, amzina meilė, kuri truks iki gyvenimo galo. Auklėsim vaikus, veliau anūkus.

Parašykite komentarą

i