Prisijungti prie savo Google Analytics paskyros ir kai sukursite savo parduotuvės profilį nukopijuokite google analytics sekimo kodą į šį laukelį." id="input-google-analytics" class="form-control">

Prekių grąžinimas

Norėdami atgauti pinigus arba pakeisti prekę į kitą, jūs turite susisiekti su mumis e-mail'u info@patraukli.lt Jūs turite prisegti banko išrašo .PDF formato dokumentą (jog prekė buvo pirkta mūsų parduotuvėje) ir privaloma įkelti nuotraukas, kuriose turi būti:

Prekės keitimasPrekės gražinimas

1. Pakuotės nuotrauka

2. Prekės nuotrauka

1. Deformuotos vietos nuotrauka

2. Pakuotės nuotrauka


Prekė bus gražinta ir pinigai bus pervesti jums į sąskaitą per 14 dienų. Siūlome paskaityti daugiau informacijos apačioje.Pirkėjas turi teisę atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties, sudarytos naudojant ryšio priemones, pranešdamas apie tai raštu pardavėjui per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo dienos.

Bet kurią Patraukli.lt prekę Jūs galite:
1. Keisti į kitą dydį;
2. Keisti į kitą modelį;
3. Susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:
1. Prekė neturi būti dėvėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta, nesutepta be pašalinių kvapų ir nepraradusi savo prekinės išvaizdos.
2. Grąžinamos prekės turi būti su etiketėmis.
3. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, pilnos komplektacijos.
4. Vartotojas turi teisę atsisakyti nuotolinės sutarties per 14 dienų, išskyrus LR Civilinio kodekso 6.22810 straipsnio 2 punkte numatytas išimtis.

Jūsų grąžinamos prekės bus įvertintos mūsų darbuotojų, ar gaminiai grąžinti laikantis aukščiau nurodytų sąlygų. Jei sąlygų buvo nesilaikoma, pinigai grąžinami nebus. Dėl prekės pristatymo ar atsiėmimo tokiais atvejais bus tariamasi individualiai. Jei sąlygų buvo laikomasi, pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip per 14 dienų nuo grąžinimo gaminio gavimo bei tvarkingai ir pagal taisykles užpildyto pinigų grąžinimo prašymo priėmimo dienos. 

** Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Grąžinant netinkamos kokybės prekę bus kompensuojamos prekės grąžinimo išlaidos (jei pardavėjas neturės galimybės pakeisti į analogišką geros kokybės prekę). Jeigu su netinkamos kokybės preke grąžinama ir kita prekė, pristatymo išlaidos nekompensuojamos. Klientas netinkamos kokybės prekes gali grąžinti per 14 dienų nuo jų pristatymo. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis mažmeninės prekybos taisyklėmis, patvirtintomis 2014 m. liepos mėn. 22 d. LR vyriausybės nutarimu Nr. 738.


Pirkėjas pristatymo metu pastebėjęs pakuotės pažeidimus privalo kurjerio pateikiamame siuntos pristatymo dokumente nurodyti pastabas arba surašyti atskirą aktą dėl šių pažeidimų. Tai Pirkėjas privalo padaryti dalyvaujant kurjeriui. Neatlikus tokių veiksmų Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, susijusių su pakuotės pažeidimais, kurių Pirkėjas nepažymėjo kurjerio prekės pristatymo dokumente.Prekių grąžinimą ar keitimą reglamentuoja:

LR Vyriausybės 2014 m. liepos mėn. 22 d. nutarimu Nr. 738 (Žin., 2014, Nr. 2014-10565) patvirtintos mažmeninės prekybos taisyklės.

LR civilinis kodeksas (Žin., 2000, Nr. 74-2262; 2011, Nr. 129-6108).

i